Češtiny s aktivací - cestiny skutr

Přejít na obsah

Češtiny s aktivací

Čestiny s aktivací

Proč některé češtiny za sponzorský příspěvek? Překládání programů je práce jako každá jiná a i tato práce přináší určité náklady a to nepočítám cenu času stráveného u této práce. Pokud byste se rozhodli pro individuální překlad u renomované překladatelské firmy, asi by vás překvapila cena takovéhoto překladu programu. Můžu říct, že u průměrně obsáhlého programu se může cena pohybovat v rozmezí 12.000,- až 20.000,- Kč a to v ceně nejsou zahrnuty grafické úpravy, jako je přizpůsobení formulářů, grafických aplikací jako jsou tlačítka atd. A to nemluvím o programu, který jsem musel zakoupit a k této činnosti legálně používám, jehož cena je 999 euro (cca 25.000,- Kč) Proti tomu je moje cena překladu směšná. V neposlední řadě se výrazně zvedla i cena elektrické energie a uznejte, že bez ní provozovat počítač, na kterém vytvářím češtiny, nelze.

! ! ! PROSÍM POZORNĚ ČTĚTE ! ! !

Vážení uživatelé, pokud chcete aktivační kód k češtině, musíte uvést nejen název programu, ale i do jaké verze to chcete. Se zavedením nových operačních systémů jako je Windows 7, 8, 8.1,10 a 11 dochází k tomu, že existuje několik verzí, počínaje WinXP až po Windows 11 a každá má jiné číslo. Verze programu se může lišit i podle typu procesoru 32 bit. nebo 64 bit. Prosím Vás proto, uvádějte přesné informace o verzi programu, ke kterému má čeština být. Nejsem totiž schopen soustavně a i několikrát, některým uživatelům vysvětlovat co potřebuji za údaje. Značně mě to zdržuje od užitečnější práce.

Upozornění
Vážení uživatelé, vzhledem k tomu, že na těchto stránkách nejsem schopen skladovat všechny češtiny, pokud sháníte češtiny do programů, které jsou zde uvedeny, ale starších verzí a již zde nejsou, stačí mě poslat email s vaším požadavkem a pokud budu konkrétní češtinu mít, tak vám ji po zaslání sponzorského příspěvku zašlu. Nejprve je třeba se dotázat.

CyberLink PowerDirector Ultimate 2024 v 22.0.2118.0 (x64) - čeština
CyberLink PowerDirector je kompletním balíkem pro práci s  videem. Své hotové videosoubory můžete ukládat do mnoha formátů včetně  podpory rozlišení 4K. Pokud ještě sestříhané video nemáte, nevadí.  Aplikace si totiž poradí i se střihem, který můžete obohatit o různé  efekty. Filmy můžete vybavit titulky.

CyberLink  PowerDirector je unikátní nástroj pro editaci a střih videa s pomocí  vylepšené technologie TrueVelocity, umožňující pracovat ve formátu 16:9,  podporuje zvukový systém Dolby Digital

Program  obsahuje velké množství efektů pro úpravu videa, umožňuje nahrávání z  digitálního tak i analogového vstupu. CyberLink PowerDirector poskytuje  všechny nástroje a technologie potřebné pro zdokonalení videa  nasnímaného kamerou a tvorbu domácích filmů na profesionální úrovni.

Má  intuitivní prostředí pro snadnou editaci videa, PIP (picture in  picture), možnost tvorby titulků doplněných efekty, oddělené renderování  videa a zvukové stopy se zachováním původní kvality, možnost přímého  zápisu na DVD, tvorba kapitol filmů a interaktivních menu, a další..

Jako doplněk programu může být i program na úpravu hudebního doprovodu, nebo živého zvukového záznamu WaveEditor EXPRES.
Vloženo 27. 09. 2023Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8, 8.1,10 a Win 11 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
Instalace:
 Instalaci češtiny provedete přes instalační program CyberLink PowerDirector  - čeština (x64). Pokud máte program nainstalovaný podle pokynů výrobce, při instalaci češtiny se řiďte a dodržujte pokyny tohoto instalačního programu. Pokud se program nespustí v češtině, klikněte v liště nabídek na ikonku Preferences, v tomto okně v záložce General u nabídky Language zvolte "User defined" a z roletové nabídky vyber čeština, po té restartuje program, aby se čeština projevila. Tuto češtinu lze použít na všechny platformy programu CyberLink PowerDirector 2024 v 22.0.2118.0 (x64)
CyberLink PowerDirector Ultimate 2024 v 22.0.2118.0 (x64) - čeština
Náhled programu v češtině
ACDSee Photo Studio Professional 2024 v17.0.0.2627 (x64) - čeština
Postaven pro profesionály

Lehký, Rychlý, Silný. To jsou jen některé z nespočetných kvalit ACDSee Photo Studio Professional 2020 dodávaný s cílem poskytnout vašemu zpracování obrázků konkurenceschopnou a profesionální výhody. Využijte to nejlepší pro práci s obrázky pomocí rozsáhlého nástroje pro úpravy RAW a digitálních nástrojů pro správu akcí, které jsou navrženy tak, aby zjednodušily zpracování. Toto zavedené řešení nyní umožňuje detekci obličeje a rozpoznávání obličeje, import a export předvoleb a akcí, více možností manipulace s barvami, další nástroje pro úplné organizační zvládnutí vlastností a mnohem více, takže je snadné provádět všechny základní úkoly postupu zpracování fotografií. ACDSee Photo Studio Professional 2019 je nyní k dispozici pouze pro 64bitové operační systémy.

Nově detekce obličeje a rozpoznání tváře

Organizování nikdy nebylo tak osobní. Aplikace ACDSee Photo Studio Professional 2019 detekuje obličej a rozpoznává tváře a najde lidi na vašich fotografiích, takže můžete pojmenovat jednotlivce pro rychlé vyhledávání a odělování. ACDSee se okamžitě naučí, která jména se mají dát ke kterému obličeji. Nikdy neztratíte dědu! Ušetřete hodiny nudného ručního vyhledávání. Uchovávejte fotografie rozlišené podle klienta, člena rodiny nebo osoby, která vás zajímá.
Čeština byla zveřejněna  27. 09. 2023Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
 Najdete zde instalační program pro instalaci češtiny pro verzi Windows 7, Win 8 a 8.1,10 a Win 11 s podporou 64-bit procesorů, z tohoto důvodu je nutné zvolit správnou verzi pro instalaci. Pokud nainstalujete špatnou verzi češtiny, program nebude fungovat.
 
Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu, i jeho součástí, které běží na pozadí, které je potřeba před instalací češtiny vypnout, proto je třeba spustit správce úloh systému Windows a zkontrolovat jestli neběží tyto procesy acdID InTouch2 nebo a ACDSeeCommanderPro17, pokud ano, je třeba tyto procesy před instalací češtiny ukončit!!! Pokud tak neučiníte, kompletní počeštění neproběhne.
ACDSee Photo Studio Professional 2024 v17.0.0.2627 (x64) - čeština
Prohlížení náhledů
ACDSee Photo Studio Ultimate 2024 v17.0.0.3568 (x64) - čeština

Prvním kvalitní správce digitálních dat a RAW editorem s vrstvami, ACDSee Photo Studio Ultimate 2024 je odpověď na vaše tvůrčí grafické a fotografické potřeby.
Je známý svou organizační schopností, parametrickým výkonem pro úpravu fotografií a úpravou vrstev založených na výkonu. Tento program obohacený o GPU vás rychleji dostane ven za objektiv. Nyní s novou funkcí rozpoznáváním obličeje, máte ještě více způsobů, jak nedestruktivně zaměřit konkrétní oblasti vašeho obrázku, flexibilní řízení barev, nástroje zvyšující produktivitu DAM a mnoho dalšího, aplikace Photo Studio Ultimate umožňuje snadno posunout hranice a odemknout váš tvůrčí potenciál.

Nově detekce obličeje a rozpoznání tváře, byla přidána i synchronizace s mobilními telefony.

Organizování nikdy nebylo tak osobní. Aplikace ACDSee Photo Studio Ultimate 2024 detekuje obličej a rozpoznává tváře a najde lidi na vašich fotografiích, takže můžete pojmenovat jednotlivce pro rychlé vyhledávání a odělování. ACDSee se okamžitě naučí, která jména se mají dát ke kterému obličeji. Nikdy neztratíte dědu! Ušetřete hodiny nudného ručního vyhledávání. Uchovávejte fotografie rozlišené podle klienta, člena rodiny nebo osoby, která vás zajímá.

Vloženo 25. 09. 2023


Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalační program zahrnuje instalaci češtiny pro verzi Win 7, 8, 8.1,10 a 11 64 bit verzi.
Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu, dále je třeba spustit správce úloh systému Windows a zkontrolovat, jestli neběží proces ACDSee Photo Studio Ultimate, acdID InTouch2.exe a ACDSeeCommanderUltimate7, pokud ano, je třeba tento proces před instalací češtiny ukončit!!! Pokud tak neučiníte, kompletní počeštění neproběhne.  
AOMEI Backupper 7.3.2 všechny platformy - čeština
Prohlížení náhledů
AOMEI Backupper 7.3.2 všechny platformy - čeština
AOMEI  Zálohovač Technician Plus je nejvyšší edicí AOMEI Zálohovače. Obsahuje  všechny funkce a obslužné programy ostatních uživatelů a podporuje  všechny počítače se systémem Windows a servery Windows. Kromě toho  poskytuje zpoplatněné technické neomezené služby  společnostem a  jednotlivcům a podporuje instalaci na neomezený počet počítačů v rámci  jedné společnosti i na více místech. A co víc, můžete získat technickou  podporu s nejvyšší prioritou a doživotní bezplatnou technickou podporu. Nově byl program rozšířen o synchronizaci souborů.
Vloženo 25. 09. 2023   Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny do AOMEI Backupper Technician Plus 7.3.2  je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1, 10 a Win 11 32 a 64 bit  verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete  instalovat při spuštěném programu, doporučuji zkontrolovat, jestli  program neběží na pozadí, pokud ano tak ho ukončit.
AOMEI Backupper 7.3.1 všechny platformy - čeština
Náhled programu v češtině
AOMEI Partition Assistant pro všechny platformy 10.2.0 (x64) - čeština
Aomei Partition Assistant All Edition  je vysoce efektivní, snadno použitelný a multifunkční program pro správu  oddílů s uživatelsky přívětivými operacemi, které vám pomohou spravovat  oddíly vašich pevných disků. Funguje podobně jako populární aplikace  Partition Magic (software známé ochranné známky společnosti Symantec  Corporation), ale přichází s několika pokročilými nástroji, které mohou  snadno provádět složitější operace s oddíly.

S  jeho pomocí je snadné a spolehlivé změnit velikost a přesunout oddíl,  znovu rozdělit pevný disk, zarovnat oddíl, rychlou migraci OS na SSD,  kopírovat oddíl/disk, opravit systém/oddíl, převést primární na logický  oddíl a naopak, převést disk z MBR na GPT bez inicializace disku a  naopak a vytvořte spouštěcí CD, které by vám mohlo pomoci spustit  program Partition Assistant ve Windows PE v případě, že dojde ke  zhroucení aktuálního operačního systému. Všechny tyto změny oddílu lze  zobrazit před použitím na pevný disk a všechna data jsou zcela chráněna  během všech operací a bez rizika ztráty dat (Doporučujeme však nejprve  zkopírovat a zálohovat důležitá data na externí pevný disk, než začnete  provozovat oddíl). Kromě toho vám nový program Windows To Go Creator  umožňuje vytvořit spouštěcí jednotku USB a umožňuje spouštění systému  Windows 11,10, 8 nebo 8.1 z této jednotky USB. To vám umožní uložit vaše  přizpůsobené operační systémy Windows 11,10, 8 nebo 8.1 a použít je na  jakémkoli kompatibilním zařízení.
Vloženo 25. 09. 2023   Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace  češtiny do AOMEI Partition Assistant pro všechny platformy 10.2.0 (x64) - optimalizována  jak pro Win 7, Win 8, 8.1, Win 10 a Win 11 32 a 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji  budete instalovat při spuštěném programu, doporučuji zkontrolovat,  jestli program neběží na pozadí, pokud ano tak ho ukončit.
AOMEI Partition Assistant pro všechny platformy 10.2.0 (x64) - čeština
Náhled češtiny v programu
Wondershare UniConverter 15.0.1.5 (x64) - čeština

Wondershare UniConverter je kompletní sada video nástrojů, která poskytuje uživatelům všechny potřebné funkce konverze videa, včetně vypalování DVD a vytváření ISO. Aplikace umožňuje uživateli konvertovat, upravovat, vylepšovat, stahovat, vypalovat, organizovat, zachytávat a sledovat video soubory. Uživatel však může také zobrazit náhled klipů ve vestavěném přehrávači médií a oříznout je označením počáteční a koncové polohy, oříznutím a otočením. videa a také přidat efekty a aplikovat vodoznaky (text nebo obrázek).

Wondershare UniConverter udělá z filmů uživatele všestranný díky okamžité konverzi na AVI, WMV, MP4, MKV, FLV, 3GP, MPG a dokonce převede video na 3D a 4K Ultra HD video formát při velmi rychlých rychlostech (30x rychlejší konverzní rychlost). Uživatel může také vypalovat video soubory do Blu-Ray / DVD, DVD složky nebo ISO souborů, stahovat nebo nahrávat videa z YouTube, Google, ***** a dalších stránek pro sdílení videa a převádět domácí filmy na jakékoli video / audio, pro přehrávání na jakémkoliv zařízení. Kromě toho může uživatel extrahovat audio stream a uložit jej do typu MP3, stejně jako připravit položky pro iPad a iPhone, přidat titulky a vybrat zvukovou stopu.

Wondershare UniConverter (původně Wondershare Video Converter Ultimate) splní vaše konverzní úkoly s praktickými funkcemi. Snadno použitelný video editor, dělá váš Video Stand Out Domácí filmy můžete přizpůsobit pomocí pokročilých editačních funkcí a během několika minut získat profesionální vzhled. Ukládání videí z více než 10 000 lokalit s jedním kliknutím
Stáhněte si oblíbená videa ve formátu 4K / HD z oblíbených webů pro sdílení videí a užívejte si je bez připojení k internetu. Nebo je můžete převést na kompatibilní formáty pro přehrávání v televizi, smartphonu nebo jiném zařízení.(původně Wondershare Video Converter Ultimate) splní vaše konverzní úkoly s praktickými funkcemi. Snadno použitelný video editor, dělá váš Video Stand Out Domácí filmy můžete přizpůsobit pomocí pokročilých editačních funkcí a během několika minut získat profesionální vzhled. Ukládání videí z více než 10 000 lokalit s jedním kliknutím
Stáhněte si oblíbená videa ve formátu 4K / HD z oblíbených webů pro sdílení videí a užívejte si je bez připojení k internetu. Nebo je můžete převést na kompatibilní formáty pro přehrávání v televizi, smartphonu nebo jiném zařízení.

Vloženo 09 09. 2023
Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1, 10 a Win 11 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
Wondershare UniConverter 15.0.1.5 (x64) - čeština
Prohlížení náhledů programu
Wondershare Recoverit Verze 12.0.13 - čeština
Obnovujeme data s Recoverit, obnoví vaše smazané, ztracené údaje s vysokou rychlostí obnovy. Obnova dat je jednodušší, rychlejší a spolehlivější než kdy předtím. Jak plynul čas, data, která by mohla být uložena v našich počítačích, se rozrostla, aby mohla mít větší a větší hodnotu, a to buď z ekonomického nebo sentimentálního hlediska. Díky tomu je ukládání dat důležitým aspektem našeho života a použití vhodného programového řešení v případě selhání a odstranění, jako je Recoverit, může být dobrým plánem zálohování.
Moderní programová aplikace
V okamžiku, kdy aplikaci spustíte, vás přivítá moderní prostředí, které připomíná aplikace pro Windows 10 Store. Vše je uspořádáno intuitivním a minimalistickým způsobem, takže budete vždy vědět, co musíte udělat.
Všechny procesy skenování jsou rozděleny do několika kategorií, od typického obnovení náhodně smazaných souborů až po obnovení souborů ztracených v důsledku formátu oddílu nebo selhání.
Nástroj pro obnovu dat, který nabízí podporu pro širokou škálu formátů souborů
Jakmile vyberete kategorii obnovení, budete uvítáni procesem podobným průvodci, který vás krok za krokem provede a nakonec s ním skončí zobrazením výsledků skenování vybraného média.
Máte možnost zvolit, jaké kategorie souborů chcete obnovit, například pouze obrázky, hudbu, běžné soubory MS Office nebo dokonce poštovní soubory specifické pro aplikaci Outlook, jako je OST nebo PST.
Neexistují žádné proměnné týkající se toho, jak dlouho trvá prohledávač souborů, očekávejte možná množství dat, která by mohla být obnovena, nebo obecný výpočetní výkon počítače. Nakonec, jakmile aplikace úspěšně obnoví všechna data, která chcete, můžete je exportovat do zadaného adresáře souborů.
Celkově dobrý softwarový nástroj pro obnovu souborů
Recoverit je dobrý software, pokud jde o obnovení smazaných nebo ztracených položek. Doba odezvy je krátká a rozhraní je uživatelsky přívětivé, což z něj činí dobrý doplněk k digitální knihovně kohokoliv.
Vloženo 09. 09. 2023
Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1, 10 a Win 11 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
Wondershare Recoverit Verze 12.0.13 - čeština
Prohlížení náhledů programu
Wondershare PDFelement Professional 10.0.6 - čeština

Wondershare PDFelement Professional je jeden z nejlepších programů pro práci se PDF soubory.
Podporuje komplexní řešení PDF s umělou inteligencí. Rychlý, cenově dostupný a snadný způsob úprav, převodu, podepisování souborů PDF a dalších funkcí - dostupný na počítačích, mobilních zařízeních a webových platformách. Editační funkce zahrnují podporu pro změnu textu a písma. Implementovaná podpora pro technologii OCR (optické rozpoznávání znaků), zahrnuje režim pro převod dokumentu do různých jiných formátů, zahrnuje podporu pro přidání vlastních obrázků do dokumentu, můžete číslovat stránky pro rychlý pohyb v budoucnosti. Wondershare PDFelement umožňuje přidávat stránky, které potřebujete, na stránky dokumentu, zahrnuje režim, který vám umožní kombinovat několik dokumentů do jednoho, program dovoluje přidat vaše anotace a poznámky do dokumentu. V případě potřeby může být dokument po úpravě chráněn heslem. Důležitá funkce, Wondershare PDFelement je také digitální podpis, který můžete vložit do dokumentu. V Wondershare PDFelement můžete upravovat existující formulář nebo si vytvořte vlastní pomocí přizpůsobitelných možností pole, jako jsou: textové pole, zaškrtávací políčko, přepínač, rozbalovací seznam, seznam, tlačítko nebo pole podpisu. Všechny jsou interaktivní, aby se sběr dat nebo vytváření průzkumů stalo hračkou.

Program umožňuje:
Úpravy - měnit text a měnit písma.
OCR - optické rozpoznávání znaků.
Převody - převod z a do PDF přímo z Word, Excel, Image a dalších populárních typů souborů.
Přidat obrázek - vložit obrázek do PDF.
Batesova číslování - snadný způsob identifikace a vyhledávání.
Vytváření formulářů - uprava existujících formulářů nebo si vytvořit vlastní.
Kombinovat - převod několika souborů do jednoho jednoduchého PDF.
Anotace - zvýraznění důležitých textů nebo si vytvářet podrobné poznámky.
Ochrana heslem - ochrana důležitých dokumentů.
Podpis - šifrované digitální podpisy, vytvoření vlastnoručního podpisu.
Redigování - trvale zablokovat text nebo obrázek.
Nově progran podporuje překlad vybraných textu z původního jazyka do vybraného jazyka.

Vloženo 06. 09. 2023
Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1, 10 a Win 11 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.

Wondershare PDFelement Professional 10.0.6 - čeština
Prohlížení náhledů programu v češtině
ACDSee Luxea Video Editor Pro 7.1.1.2365 - čeština
Ve světě, kde je každý tvůrcem - tvořte lépe. Luxea Video Editor vám dává sílu proměnit vaše vize ve skutečnost. Vytvářejte svá nejplynulejší díla s podporou až 60 snímků za sekundu. Buďte kreativní s novými funkcemi včetně textového nástroje, přidaných přechodů a rozšířených možností úprav. Dovolte aplikaci Luxea Video Editor, aby vás posunula na další úroveň video obsahu.
Úprava videa a nahrávání obrazovky

- Nahrávání
Importujte vlastní záznam, pracujte se stávajícími médii nebo vytvářejte vlastní. Nahrávejte svou webovou kameru, mikrofon nebo obrazovku a přidejte je do svého projektu.
- Střih
Uspořádejte, upravujte, rozdělujte, stříhejte a slučujte zvuk, video a statické snímky. Přidávejte efekty, titulky, filtry a přechody, díky kterým vaše video vynikne.
- Produkovat
Dokončete a vykreslete video v různých formátech a velikostech, včetně rozlišení 4K. Pak své mistrovské dílo sdílejte na sociálních sítích přímo z aplikace.
Čeština byla zveřejněna  26. 08. 2023

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Najdete zde instalační program pro instalaci češtiny do programu ACDSee Luxea Video Editor pro verzi Windows 7, Win 8 a 8.1, Win 10 s podporou 64-bit procesorů, z tohoto důvodu je nutné zvolit správnou verzi pro instalaci. Pokud nainstalujete špatnou verzi češtiny, program nebude fungovat.

Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu, i jeho součástí, které běží na pozadí, které je potřeba před instalací češtiny vypnout, proto je třeba spustit správce úloh systému Windows a zkontrolovat jestli neběží program ACDSee Luxea Video Editor, pokud ano, je třeba tento proces před instalací češtiny ukončit!!! Pokud tak neučiníte, kompletní počeštění neproběhne.
ACDSee Luxea Video Editor Pro 7.1.1.2365 - čeština
AOMEI Backupper 7.3.1 všechny platformy - čeština
AOMEI  Zálohovač Technician Plus je nejvyšší edicí AOMEI Zálohovače. Obsahuje  všechny funkce a obslužné programy ostatních uživatelů a podporuje  všechny počítače se systémem Windows a servery Windows. Kromě toho  poskytuje zpoplatněné technické neomezené služby  společnostem a  jednotlivcům a podporuje instalaci na neomezený počet počítačů v rámci  jedné společnosti i na více místech. A co víc, můžete získat technickou  podporu s nejvyšší prioritou a doživotní bezplatnou technickou podporu. Nově byl program rozšířen o synchronizaci souborů.
Vloženo 25. 08. 2023   Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny do AOMEI Backupper Technician Plus 7.3.1  je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1, 10 a Win 11 32 a 64 bit  verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete  instalovat při spuštěném programu, doporučuji zkontrolovat, jestli  program neběží na pozadí, pokud ano tak ho ukončit.
AOMEI Backupper 7.3.1 všechny platformy - čeština
Náhled programu v češtině
ACDSee Luxea Video Editor Pro 7.1.0.2329 - čeština
Ve světě, kde je každý tvůrcem - tvořte lépe. Luxea Video Editor vám dává sílu proměnit vaše vize ve skutečnost. Vytvářejte svá nejplynulejší díla s podporou až 60 snímků za sekundu. Buďte kreativní s novými funkcemi včetně textového nástroje, přidaných přechodů a rozšířených možností úprav. Dovolte aplikaci Luxea Video Editor, aby vás posunula na další úroveň video obsahu.
Úprava videa a nahrávání obrazovky

- Nahrávání
Importujte vlastní záznam, pracujte se stávajícími médii nebo vytvářejte vlastní. Nahrávejte svou webovou kameru, mikrofon nebo obrazovku a přidejte je do svého projektu.
- Střih
Uspořádejte, upravujte, rozdělujte, stříhejte a slučujte zvuk, video a statické snímky. Přidávejte efekty, titulky, filtry a přechody, díky kterým vaše video vynikne.
- Produkovat
Dokončete a vykreslete video v různých formátech a velikostech, včetně rozlišení 4K. Pak své mistrovské dílo sdílejte na sociálních sítích přímo z aplikace.
Čeština byla zveřejněna  25. 08. 2023

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Najdete zde instalační program pro instalaci češtiny do programu ACDSee Luxea Video Editor pro verzi Windows 7, Win 8 a 8.1, Win 10 s podporou 64-bit procesorů, z tohoto důvodu je nutné zvolit správnou verzi pro instalaci. Pokud nainstalujete špatnou verzi češtiny, program nebude fungovat.

Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu, i jeho součástí, které běží na pozadí, které je potřeba před instalací češtiny vypnout, proto je třeba spustit správce úloh systému Windows a zkontrolovat jestli neběží program ACDSee Luxea Video Editor, pokud ano, je třeba tento proces před instalací češtiny ukončit!!! Pokud tak neučiníte, kompletní počeštění neproběhne.
ACDSee Luxea Video Editor Pro 7.1.0.2329 - čeština
Wondershare Filmora 12.5.6.3504 - čeština

Video Editor Wondershare Filmora, je program pro tvorbu videí, který vám umožní zapůsobit na každého. Jedná se o nejjednodušší program, který můžete použít pro střih domácího videa se speciálními funkcemi pro úpravy. Tento program je vpodstatě novou verzí k programu Wondershare Video Editor. Program umožňuje bezproblémově spojovatvideoklipy, hudbu a text, používat efekty a získat profesionálně vypadající domácí film během několika minut.
Co program umí?    

 • Navazování úžasných filmů s jakýmikoliv formáty videí, zvuků a fotografií

 • Přizpůsobit domácí video s přechody, obraz-v-obraze, filtry, a další

 • Upravit video / zvuk / fotografie s klasickými funkcemi, jako je lemování, střih a oříznutí

 • Inteligentní detekce scény inteligentně rozděluje video do segmentů

 • Možnost podělit se o své filmy kdekoli: TV, YouTube, Facebook, iPhone a další

 • Rychlý střih

 • Akce video kamery

Proč si vybrat Wondershare Filmora

Wondershare Filmora je zábavný, snadno použitelný program pro střih videa a je navržen tak, aby i začátečníci zvládli domácí filmovou magii za pár minut. Funguje skvěle s videem, snímky jakéhokoliv typu z digitálního fotoaparátu, videokamery, mobilního zařízení, atd. Toto zvládá se všemi hlavními standardy a HD video formáty. Nebo, chcete-li, umožňuje i záznam a editaci videa přímo z vašeho počítače s webovou kamerou. V programu je obsaženo mnoho speciálních editačních funkcí, jako přeskočit, vyjmout a rozostření mozaiky, stejně jako standardních nástrojů pro úpravy, včetně oříznutí, střih a otočení. To, v kombinaci s 300 + dynamické vizuálními, zvukovými a textovými efekty, které jsou k dispozici ke stažení. Vytvoříte vaše domácí video s novou úrovní požitku snadněji než kdy jindy!

Vloženo 25. 08. 2023
Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1, 10 a Win 11 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.

Upozornění pro instalaci češtiny !!!
Oproti předchozím verzím autor programu, pro mě z nepochopitelných důvodů změnil umístění programu, konkrétně u verze Wondershare Filmora X 11.5.1.413 a novějších. Nevím, jestli to je i u ostatních uživatelů, ale na mém PC tomu tak je. Několikrát jsem program odinstaloval a opět nainstaloval, vyčistil registry, ale již nikdy se program nenainstaloval do zažitého umístění a to do c:\Program Files\ Wondershare\Wondershare Filmora, ale do nového umístění: C:\Users\admin\AppData\Local\Wondershare\Wondershare Filmora\12.4.1.2723. Z tohoto důvodu uživatele mé češtiny upozorňuji, že je třeba před instalací češtiny, zkontrolovat, kam se program nainstaloval. Pokud se program nainstaloval do nového umístění, konkrétně sem: (pozor je třeba název účtu admin pojmenovat podle vašeho názvu účtu ve vašem PC) c:\Users\váš název účtu\AppData\Local\Wondershare\Wondershare Filmora\12.5.6.3504. Pokud ale bude umístění programu jiné, je nutné podle toho nastavit i cestu pro instalaci češtiny např. c:\Program Files\ Wondershare\Wondershare Filmora.
Wondershare Filmora 12.5.6.3504 - čeština
Prohlížení náhledů programu v češtině
Nikon NX Studio 1.4.1, Nikon Picture Control Utility 2 Ver 2.4.15 a Nikon Transfer 2 ver. 2.17.0 - čeština
Nikon uvedl NX Studio, program pro editaci fotek i videa z Nikonů

Společnost Nikon uvedla nový program NX Studio pro majitele fotoaparátů Nikon. Ten dovoluje prohlížení i editaci fotografií a videa. Má být kombinací aplikací ViewNX-i i editoru Capture NX-D.

Nikon měl několik aplikací pro prohlížení a práci s fotografiemi, ViewNX-i a Capture NX-D. Jejich funkce jsou nyní sloučeny do nové aplikace NX Studio, která je bezplatnou pro majitele fotoaparátů Nikon. Dovoluje prohlížení i editaci JPEGů, RAWů a poradí si i s video soubory. Zapracovalo se na designu, který by měl být jednodušší a srozumitelnější. Workflow je rozdělena do tří oblastí, a to import, prohlížení a editace.

Aplikace dovoluje úpravy globální i lokální ve vybrané oblasti, nechybí ani retušovací štětec. Nikon také slibuje rychlejší odezvy než u předchozích aplikací. Fotografie mohou být odeslány na Nikon Image Space nebo YouTube v případě videa. Současně je ukončena podpora starších aplikací ViewNX-i a Capture NX-D, které před pár dny dostaly patrně poslední aktualizace.
Vloženo 25. 08. 2023


Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Naleznete zde aplikaci pro instalaci češtiny pro verzi operačního systému Windows 7, 8, 8.1,10 a 11 s podporou 64-bit procesorů. Vzhledem k tomu, že společně s programem Nikon NX Studio 1.4.1  se instalují další pomocné programy, instalačka zahrnuje i instalaci češtiny do těchto pomocných prográmků. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu. POZOR instalačka češtiny je navržena tak, aby češtinu nainstalovala do umístění programu od výrobce, proto pokud při instalaci toto umístění neměníte, není třaba provádět jakékoliv změny v cestě pro instalci češtiny, čeština se instaluje do několika souborů v různých místech na disku, proto se držte pokynů instalačního programu.

Nikon NX Studio 1.4.1, Nikon Picture Control Utility 2 Ver 2.4.15 a Nikon Transfer 2 ver. 2.17.0 - čeština
MAGIX Music Maker Version 32.0.1.8 - čeština

Vloženo 15. 08. 2023  
S Maker Music MAGIX Premium se můžete ponořit ještě hlouběji do světa hudební produkce! Použijte vysoce kvalitní studiové efekty a ještě více zvuků, smyček a dalších nástrojů. Úžasný rozsah funkcí zaručuje, že máte vše, co potřebujete k vytvoření vlastních hitových singlů!

Jak již samotný nadpis poměrně hodně napovídá - díky aplikaci s názvem MAGIX Music Maker budete moci na svém počítači poměrně jednoduchým způsobem a snadno vytvářet muziku, kterou máte třeba rádi. Jedná se o dokonalou aplikaci, díky které je uživatel schopen vytvořit zajímavou stopu muziky, která se mu z nějakého důvodu líbí a nebo je potřebná pro jeho další použití. V této krátké recenzi si představíme aplikaci s názvem MAGIX Music Maker.

Aplikace s názvem MAGIX Music Maker je určena pro samotné používání na počítači s operačním systémem Windows, díky kterému je velice snadno a hlavně rychle použitelná.
MAGIX Music Maker slouží pro dokonalé a hlavně bezproblémové vytvoření zajímavého obsahu, co se muziky týče. Uživatel, nebo tedy v tomto případě vy jste schopni si v aplikaci MAGIX Music Maker udělat přesně to, co potřebujete - to znamená, že můžete udělat třeba velice zajímavou písničku z několika ostatních písniček, nebo třeba klidně i nějaký zajímavý remix, který hodně lidí ocení a rozhodně oblíbí.

      Vloženo 30. 07. 2023  

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Naleznete zde aplikaci pro instalaci češtiny pro verzi operačního systému Windows 7, 8, 8.1,10 a 11 s podporou 64-bit procesorů. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
MAGIX Music Maker Version 32.0.1.8 - čeština
Náhled v češtině
CyberLink PowerDVD Ultra 22.0.3008.62 (64-bit) - čeština

Nejkomplexnější multimediální přehrávač pro domácí kina a počítače
PowerDVD přehrává více než jen DVD a Blu-ray disky. Jedná se o všestranný multimediální přehrávač pro stahování, filmy, videa, zvuk, fotografie, obsah VR 360 °, a dokonce i YouTube nebo Vimeo. Vychutnejte si všechny své oblíbené filmy a prémiová videa v lepší než originální kvalitě ve svém domácím kině s podporou populárních zařízení pro odlévání médií a většiny formátů souborů a kodeků. Pro ty, kteří chtějí být na špičkové zábavě PowerDVD 20 také poskytuje nejvíce pohlcující 360 ° VR zážitek je to možné s novou podporou prostorového zvuku.

Vloženo 13. 01. 2023
                                                                                                

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
      Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8, 8.1, 10 a 11 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
 
Instalace:
       Instalaci češtiny provedete přes instalační program CyberLink PowerDVD Ultra 22.0.3008.62 (64-bit) - čeština. Pokud máte program nainstalovaný podle pokynů výrobce, při instalaci češtiny se řiďte a dodržujte pokyny tohoto instalačního programu.
CyberLink PowerDVD Ultra 22.0.3008.62 (64-bit) - čeština
Prohlížení náhledů programu v češtině
Movavi Video Suite 23.4.1 (x64) - čeština
Movavi VideoSuite 23

Víceúčelový nástroj pro zpracování a konverzi videa.

Movavi Video Suite je komplexní video nástroj, který umožňuje vytvářet profesionálně vypadající filmy a prezentace, bez nutnosti speciálních schopností. Do videa lze snadno začlenit hudbu, vytvářet textové popisky, aplikovat vizuální efekty a hladké přechody apod.

Movavi Video Suite obsahuje celou řadu užitečných aplikací pro úpravu videa:

výkonný video konvertor - podporuje přes 180 video formátů
pohodlný nástroj pro vypalování DVD
speciální nástroj pro digitalizaci analogového videa
funkce na záznam videa z destopu
tvorba slideshow z digitálních fotografií
a další.
Vloženo 06. 08. 2023

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1, Win 10 a Win 11 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.

 

Movavi Video Suite 23.4.1 (x64) - čeština
Náhled češtiny v programu
AOMEI Backupper 7.3.0 všechny platformy - čeština
AOMEI  Zálohovač Technician Plus je nejvyšší edicí AOMEI Zálohovače. Obsahuje  všechny funkce a obslužné programy ostatních uživatelů a podporuje  všechny počítače se systémem Windows a servery Windows. Kromě toho  poskytuje zpoplatněné technické neomezené služby  společnostem a  jednotlivcům a podporuje instalaci na neomezený počet počítačů v rámci  jedné společnosti i na více místech. A co víc, můžete získat technickou  podporu s nejvyšší prioritou a doživotní bezplatnou technickou podporu. Nově byl program rozšířen o synchronizaci souborů.
Vloženo 05. 08. 2023   Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny do AOMEI Backupper Technician Plus 7.3.0  je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1, 10 a Win 11 32 a 64 bit  verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete  instalovat při spuštěném programu, doporučuji zkontrolovat, jestli  program neběží na pozadí, pokud ano tak ho ukončit.
AOMEI Backupper 7.3.0 všechny platformy - čeština
Náhled programu v češtině
MAGIX Music Maker 24 Version 32.0.0.6 - čeština

Vloženo 30. 07. 2023  
S Maker Music MAGIX Premium se můžete ponořit ještě hlouběji do světa hudební produkce! Použijte vysoce kvalitní studiové efekty a ještě více zvuků, smyček a dalších nástrojů. Úžasný rozsah funkcí zaručuje, že máte vše, co potřebujete k vytvoření vlastních hitových singlů!

Jak již samotný nadpis poměrně hodně napovídá - díky aplikaci s názvem MAGIX Music Maker budete moci na svém počítači poměrně jednoduchým způsobem a snadno vytvářet muziku, kterou máte třeba rádi. Jedná se o dokonalou aplikaci, díky které je uživatel schopen vytvořit zajímavou stopu muziky, která se mu z nějakého důvodu líbí a nebo je potřebná pro jeho další použití. V této krátké recenzi si představíme aplikaci s názvem MAGIX Music Maker.

Aplikace s názvem MAGIX Music Maker je určena pro samotné používání na počítači s operačním systémem Windows, díky kterému je velice snadno a hlavně rychle použitelná.
MAGIX Music Maker slouží pro dokonalé a hlavně bezproblémové vytvoření zajímavého obsahu, co se muziky týče. Uživatel, nebo tedy v tomto případě vy jste schopni si v aplikaci MAGIX Music Maker udělat přesně to, co potřebujete - to znamená, že můžete udělat třeba velice zajímavou písničku z několika ostatních písniček, nebo třeba klidně i nějaký zajímavý remix, který hodně lidí ocení a rozhodně oblíbí.

      Vloženo 30. 07. 2023  

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Naleznete zde aplikaci pro instalaci češtiny pro verzi operačního systému Windows 7, 8, 8.1,10 a 11 s podporou 64-bit procesorů. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
MAGIX Music Maker 24 Version 32.0.0.6 - čeština
Náhled v češtině
Wondershare UniConverter 15.0.0.19 (x64) - čeština

Wondershare UniConverter je kompletní sada video nástrojů, která poskytuje uživatelům všechny potřebné funkce konverze videa, včetně vypalování DVD a vytváření ISO. Aplikace umožňuje uživateli konvertovat, upravovat, vylepšovat, stahovat, vypalovat, organizovat, zachytávat a sledovat video soubory. Uživatel však může také zobrazit náhled klipů ve vestavěném přehrávači médií a oříznout je označením počáteční a koncové polohy, oříznutím a otočením. videa a také přidat efekty a aplikovat vodoznaky (text nebo obrázek).

Wondershare UniConverter udělá z filmů uživatele všestranný díky okamžité konverzi na AVI, WMV, MP4, MKV, FLV, 3GP, MPG a dokonce převede video na 3D a 4K Ultra HD video formát při velmi rychlých rychlostech (30x rychlejší konverzní rychlost). Uživatel může také vypalovat video soubory do Blu-Ray / DVD, DVD složky nebo ISO souborů, stahovat nebo nahrávat videa z YouTube, Google, ***** a dalších stránek pro sdílení videa a převádět domácí filmy na jakékoli video / audio, pro přehrávání na jakémkoliv zařízení. Kromě toho může uživatel extrahovat audio stream a uložit jej do typu MP3, stejně jako připravit položky pro iPad a iPhone, přidat titulky a vybrat zvukovou stopu.

Wondershare UniConverter (původně Wondershare Video Converter Ultimate) splní vaše konverzní úkoly s praktickými funkcemi. Snadno použitelný video editor, dělá váš Video Stand Out Domácí filmy můžete přizpůsobit pomocí pokročilých editačních funkcí a během několika minut získat profesionální vzhled. Ukládání videí z více než 10 000 lokalit s jedním kliknutím
Stáhněte si oblíbená videa ve formátu 4K / HD z oblíbených webů pro sdílení videí a užívejte si je bez připojení k internetu. Nebo je můžete převést na kompatibilní formáty pro přehrávání v televizi, smartphonu nebo jiném zařízení.(původně Wondershare Video Converter Ultimate) splní vaše konverzní úkoly s praktickými funkcemi. Snadno použitelný video editor, dělá váš Video Stand Out Domácí filmy můžete přizpůsobit pomocí pokročilých editačních funkcí a během několika minut získat profesionální vzhled. Ukládání videí z více než 10 000 lokalit s jedním kliknutím
Stáhněte si oblíbená videa ve formátu 4K / HD z oblíbených webů pro sdílení videí a užívejte si je bez připojení k internetu. Nebo je můžete převést na kompatibilní formáty pro přehrávání v televizi, smartphonu nebo jiném zařízení.

Vloženo 26. 07. 2023
Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1, 10 a Win 11 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu. Instalace češtiny je nasměrována sem: c:\Users\All Users\Wondershare\UniConverter 15\Lng\.
Wondershare UniConverter 15.0.0.19 (x64) - čeština
Prohlížení náhledů programu
AOMEI Partition Assistant 10.1.0 DC 10.07.2023 pro všechny platformy - čeština
Aomei Partition Assistant All Edition  je vysoce efektivní, snadno použitelný a multifunkční program pro správu  oddílů s uživatelsky přívětivými operacemi, které vám pomohou spravovat  oddíly vašich pevných disků. Funguje podobně jako populární aplikace  Partition Magic (software známé ochranné známky společnosti Symantec  Corporation), ale přichází s několika pokročilými nástroji, které mohou  snadno provádět složitější operace s oddíly.

S  jeho pomocí je snadné a spolehlivé změnit velikost a přesunout oddíl,  znovu rozdělit pevný disk, zarovnat oddíl, rychlou migraci OS na SSD,  kopírovat oddíl/disk, opravit systém/oddíl, převést primární na logický  oddíl a naopak, převést disk z MBR na GPT bez inicializace disku a  naopak a vytvořte spouštěcí CD, které by vám mohlo pomoci spustit  program Partition Assistant ve Windows PE v případě, že dojde ke  zhroucení aktuálního operačního systému. Všechny tyto změny oddílu lze  zobrazit před použitím na pevný disk a všechna data jsou zcela chráněna  během všech operací a bez rizika ztráty dat (Doporučujeme však nejprve  zkopírovat a zálohovat důležitá data na externí pevný disk, než začnete  provozovat oddíl). Kromě toho vám nový program Windows To Go Creator  umožňuje vytvořit spouštěcí jednotku USB a umožňuje spouštění systému  Windows 11,10, 8 nebo 8.1 z této jednotky USB. To vám umožní uložit vaše  přizpůsobené operační systémy Windows 11,10, 8 nebo 8.1 a použít je na  jakémkoli kompatibilním zařízení.
Vloženo 18. 07. 2023   Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace  češtiny do AOMEI Partition Assistant pro všechny platformy 10.1.0 DC 10.07.2023 (x64) je optimalizována  jak pro Win 7, Win 8, 8.1, Win 10 a Win 11 32 a 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji  budete instalovat při spuštěném programu, doporučuji zkontrolovat,  jestli program neběží na pozadí, pokud ano tak ho ukončit.
AOMEI Partition Assistant 10.1.0 DC 10.07.2023 pro všechny platformy - čeština
Náhled češtiny v programu
CyberLink PowerDirector Ultimate 21.6.3107.0 (x64) - čeština
CyberLink PowerDirector je kompletním balíkem pro práci s  videem. Své hotové videosoubory můžete ukládat do mnoha formátů včetně  podpory rozlišení 4K. Pokud ještě sestříhané video nemáte, nevadí.  Aplikace si totiž poradí i se střihem, který můžete obohatit o různé  efekty. Filmy můžete vybavit titulky.

CyberLink  PowerDirector je unikátní nástroj pro editaci a střih videa s pomocí  vylepšené technologie TrueVelocity, umožňující pracovat ve formátu 16:9,  podporuje zvukový systém Dolby Digital

Program  obsahuje velké množství efektů pro úpravu videa, umožňuje nahrávání z  digitálního tak i analogového vstupu. CyberLink PowerDirector poskytuje  všechny nástroje a technologie potřebné pro zdokonalení videa  nasnímaného kamerou a tvorbu domácích filmů na profesionální úrovni.

Má  intuitivní prostředí pro snadnou editaci videa, PIP (picture in  picture), možnost tvorby titulků doplněných efekty, oddělené renderování  videa a zvukové stopy se zachováním původní kvality, možnost přímého  zápisu na DVD, tvorba kapitol filmů a interaktivních menu, a další..

Jako doplněk programu může být i program na úpravu hudebního doprovodu, nebo živého zvukového záznamu WaveEditor EXPRES.
Vloženo 15. 07. 2023Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8, 8.1,10 a Win 11 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
Instalace:
 Instalaci češtiny provedete přes instalační program CyberLink PowerDirector  - čeština (x64). Pokud máte program nainstalovaný podle pokynů výrobce, při instalaci češtiny se řiďte a dodržujte pokyny tohoto instalačního programu. Pokud se program nespustí v češtině, klikněte v liště nabídek na ikonku Preferences, v tomto okně v záložce General u nabídky Language zvolte "User defined" a z roletové nabídky vyber čeština, po té restartuje program, aby se čeština projevila. Tuto češtinu lze použít na všechny platformy programu CyberLink PowerDirector 21.6.3107.0 (x64)
CyberLink PowerDirector Ultimate 21.6.3107.0 (x64) - čeština
Náhled programu v češtině
Wondershare PDFelement Professional 9.5.11 - čeština

Wondershare PDFelement Professional je jeden z nejlepších programů pro práci se PDF soubory.
Wondershare PDFelementn je program pro obecnou editaci dokumentů ve formátu PDF, nástroj ze série all-in-one. Editační funkce zahrnují podporu pro změnu textu a písma. Implementovaná podpora pro technologii OCR (optické rozpoznávání znaků), zahrnuje režim pro převod dokumentu do různých jiných formátů, zahrnuje podporu pro přidání vlastních obrázků do dokumentu, můžete číslovat stránky pro rychlý pohyb v budoucnosti. Wondershare PDFelement umožňuje přidávat stránky, které potřebujete, na stránky dokumentu, zahrnuje režim, který vám umožní kombinovat několik dokumentů do jednoho, program dovoluje přidat vaše anotace a poznámky do dokumentu. V případě potřeby může být dokument po úpravě chráněn heslem. Důležitá funkce, Wondershare PDFelement je také digitální podpis, který můžete vložit do dokumentu. V Wondershare PDFelement můžete upravovat existující formulář nebo si vytvořte vlastní pomocí přizpůsobitelných možností pole, jako jsou: textové pole, zaškrtávací políčko, přepínač, rozbalovací seznam, seznam, tlačítko nebo pole podpisu. Všechny jsou interaktivní, aby se sběr dat nebo vytváření průzkumů stalo hračkou.

Program umožňuje:
Úpravy - měnit text a měnit písma.
OCR - optické rozpoznávání znaků.
Převody - převod z a do PDF přímo z Word, Excel, Image a dalších populárních typů souborů.
Přidat obrázek - vložit obrázek do PDF.
Batesova číslování - snadný způsob identifikace a vyhledávání.
Vytváření formulářů - uprava existujících formulářů nebo si vytvořit vlastní.
Kombinovat - převod několika souborů do jednoho jednoduchého PDF.
Anotace - zvýraznění důležitých textů nebo si vytvářet podrobné poznámky.
Ochrana heslem - ochrana důležitých dokumentů.
Podpis - šifrované digitální podpisy, vytvoření vlastnoručního podpisu.
Redigování - trvale zablokovat text nebo obrázek.
Nově progran podporuje překlad vybraných textu z původního jazyka do vybraného jazyka.

Vloženo 02. 07. 2023
Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1, 10 a Win 11 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
Wondershare PDFelement Professional 9.5.11 - čeština
Prohlížení náhledů programu v češtině
Wondershare Filmora 12.4.1.2723 - čeština

Video Editor Wondershare Filmora, je program pro tvorbu videí, který vám umožní zapůsobit na každého. Jedná se o nejjednodušší program, který můžete použít pro střih domácího videa se speciálními funkcemi pro úpravy. Tento program je vpodstatě novou verzí k programu Wondershare Video Editor. Program umožňuje bezproblémově spojovatvideoklipy, hudbu a text, používat efekty a získat profesionálně vypadající domácí film během několika minut.
Co program umí?    

 • Navazování úžasných filmů s jakýmikoliv formáty videí, zvuků a fotografií

 • Přizpůsobit domácí video s přechody, obraz-v-obraze, filtry, a další

 • Upravit video / zvuk / fotografie s klasickými funkcemi, jako je lemování, střih a oříznutí

 • Inteligentní detekce scény inteligentně rozděluje video do segmentů

 • Možnost podělit se o své filmy kdekoli: TV, YouTube, Facebook, iPhone a další

 • Rychlý střih

 • Akce video kamery

Proč si vybrat Wondershare Filmora

Wondershare Filmora je zábavný, snadno použitelný program pro střih videa a je navržen tak, aby i začátečníci zvládli domácí filmovou magii za pár minut. Funguje skvěle s videem, snímky jakéhokoliv typu z digitálního fotoaparátu, videokamery, mobilního zařízení, atd. Toto zvládá se všemi hlavními standardy a HD video formáty. Nebo, chcete-li, umožňuje i záznam a editaci videa přímo z vašeho počítače s webovou kamerou. V programu je obsaženo mnoho speciálních editačních funkcí, jako přeskočit, vyjmout a rozostření mozaiky, stejně jako standardních nástrojů pro úpravy, včetně oříznutí, střih a otočení. To, v kombinaci s 300 + dynamické vizuálními, zvukovými a textovými efekty, které jsou k dispozici ke stažení. Vytvoříte vaše domácí video s novou úrovní požitku snadněji než kdy jindy!

Vloženo 13. 06. 2023
Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1, 10 a Win 11 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.

Upozornění pro instalaci češtiny !!!
Oproti předchozím verzím autor programu, pro mě z nepochopitelných důvodů změnil umístění programu, konkrétně u verze Wondershare Filmora X 11.5.1.413 a novějších. Nevím, jestli to je i u ostatních uživatelů, ale na mém PC tomu tak je. Několikrát jsem program odinstaloval a opět nainstaloval, vyčistil registry, ale již nikdy se program nenainstaloval do zažitého umístění a to do c:\Program Files\ Wondershare\Wondershare Filmora, ale do nového umístění: C:\Users\admin\AppData\Local\Wondershare\Wondershare Filmora\12.4.1.2723. Z tohoto důvodu uživatele mé češtiny upozorňuji, že je třeba před instalací češtiny, zkontrolovat, kam se program nainstaloval. Pokud se program nainstaloval do nového umístění, konkrétně sem: (pozor je třeba název účtu admin pojmenovat podle vašeho názvu účtu ve vašem PC) c:\Users\váš název účtu\AppData\Local\Wondershare\Wondershare Filmora\12.4.1.2723. Pokud ale bude umístění programu jiné, je nutné podle toho nastavit i cestu pro instalaci češtiny např. c:\Program Files\ Wondershare\Wondershare Filmora.
Wondershare Filmora 12.4.1.2723 - čeština
Prohlížení náhledů programu v češtině
Nikon NX Studio 1.4.0, Nikon Picture Control Utility 2 Ver 2.4.14 a Nikon Transfer 2 ver. 2.17.0
Nikon uvedl NX Studio, program pro editaci fotek i videa z Nikonů

Společnost Nikon uvedla nový program NX Studio pro majitele fotoaparátů Nikon. Ten dovoluje prohlížení i editaci fotografií a videa. Má být kombinací aplikací ViewNX-i i editoru Capture NX-D.

Nikon měl několik aplikací pro prohlížení a práci s fotografiemi, ViewNX-i a Capture NX-D. Jejich funkce jsou nyní sloučeny do nové aplikace NX Studio, která je bezplatnou pro majitele fotoaparátů Nikon. Dovoluje prohlížení i editaci JPEGů, RAWů a poradí si i s video soubory. Zapracovalo se na designu, který by měl být jednodušší a srozumitelnější. Workflow je rozdělena do tří oblastí, a to import, prohlížení a editace.

Aplikace dovoluje úpravy globální i lokální ve vybrané oblasti, nechybí ani retušovací štětec. Nikon také slibuje rychlejší odezvy než u předchozích aplikací. Fotografie mohou být odeslány na Nikon Image Space nebo YouTube v případě videa. Současně je ukončena podpora starších aplikací ViewNX-i a Capture NX-D, které před pár dny dostaly patrně poslední aktualizace.
Vloženo 01. 06. 2023


Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Naleznete zde aplikaci pro instalaci češtiny pro verzi operačního systému Windows 7, 8, 8.1,10 a 11 s podporou 64-bit procesorů. Vzhledem k tomu, že společně s programem Nikon NX Studio 1.4.0  se instalují další pomocné programy, instalačka zahrnuje i instalaci češtiny do těchto pomocných prográmků. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu. POZOR instalačka češtiny je navržena tak, aby češtinu nainstalovala do umístění programu od výrobce, proto pokud při instalaci toto umístění neměníte, není třaba provádět jakékoliv změny v cestě pro instalci češtiny, čeština se instaluje do několika souborů v různých místech na disku, proto se držte pokynů instalačního programu.

Nikon NX Studio 1.4.0, Nikon Picture Control Utility 2 Ver 2.4.14 a Nikon Transfer 2 ver. 2.17.0
CutOut 10 (x64) professional
Program pro práci s fotografiemi CutOut - Opravit - Odstranit
Hledáte výkonný, inteligentní a hlavně jednoduchý program na práci fotografiemi, jako jsou fotomontáž, kompozice snímků, bezchybné vyřezávání objektů z fotografií, odstraňování nežádoucích objektů z fotografií, retušování ploch obrázků atd. Pro tyto účely je zde program CutOut od společnosti Franzis.
 
Hlavní předností programu CutOut je přesné vystřihování i těch nejjemnějších detailů a průhledných objektů pouhým kliknutím myši. Dokonce i v případě, že pozadí je složité, CutOut, odstraní objekty, které potřebujete, díky dokonalému rozpoznání vnitřní/vnější hrany podkladu - přesné vystřihování nebylo nikdy jednodušší. Ruční vyřezávání obrázků může být obtížné a trvat několik hodin koncentrace při práci. CutOut pomáhá maximálně snižovat časovou náročnost a pracnost, přitom rychleji dosáhnete profesionálně vypadající výsledky. Další možnost pro výběr objektů je použití funkce klíčování výběrem barvy pozadí a vystřižením vašeho objektu na jednobarevném pozadí s jedním kliknutím myši. Tato metoda se používá ve filmové tvorbě.
CutOut dále nabízí
·         inteligentní nástroje k odstranění nežádoucích objektů nebo retušování plochy vašich obrázků
·         inteligentní guma a chybové štětcem, budete moc vždy najít ten správný nástroj pro retušování                snímků jako profesionál
·         integrovanou funkci měkké zaostření pro vytvoření perfektního portrétu. Funkce měkké zaostření umožňuje snížit ostrost v pozadí a vyrábět krásné portréty s jemným rozostřením pozadím.
Názorné ukázky práce s programem:

Vloženo 21. 03. 2023


Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8, 8.1, 10 a Win 11, jak pro 64 bit verzi.  Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
CutOut 10 (x64) professional - čeština
Corel VideoStudio Ultimate 2023 v26.0.0.136 (x64) - čeština
Jedná se o software se snadným a  intuitivním rozhraním, který je vhodný pro všechny úrovně dovedností  svých uživatelů, tzn. že je vhodný i pro začátečníky.
Funkce a nástroje
VideoStudio Ultimate 2023 obsahuje  širokou paletu nástrojů, funkcí a až 2000+ kreativních filtrů a efektů  pro úpravy videa. Snadno tak zvládnete upravovat videa podle šablon,  upravovat je na časové ose, kombinovat je s fotografiemi, dalšími videi  anebo zvukem. Možností, jak upravit natočená videa je nepřeberné  množství.
Využít například můžete:
    
 • nástroj Split Screen, kde můžete dle zvolené šablony umístit na obrazovku několik videí najednou
 •   
 • nástroje pro změnu velikosti a pro oříznutí videa
 •   
 • nástroje pro korekci objektivu (odstranění zkreslení z širokoúhlých kamer či akčních kamer)
 •   
 • nástroje pro úpravu 360° videí a řadu dalších
Vloženo 03. 03. 2023  Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalační  program zahrnuje instalaci češtiny jak pro verzi a Win 7, 8, 10, a 11 tato verze je určena pro 64 bit OS.

Čeština  nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při  spuštěném programu, pokud ano, je  třeba tento proces před instalací češtiny ukončit!!! Pokud tak  neučiníte, kompletní počeštění neproběhne.

Corel VideoStudio Ultimate 2023 v26.0.0.136 (x64) - čeština
Prohlížení náhledů programu
Wondershare Recoverit Verze 12.0.12 - čeština
Obnovujeme data s Recoverit, obnoví vaše smazané, ztracené údaje s vysokou rychlostí obnovy. Obnova dat je jednodušší, rychlejší a spolehlivější než kdy předtím. Jak plynul čas, data, která by mohla být uložena v našich počítačích, se rozrostla, aby mohla mít větší a větší hodnotu, a to buď z ekonomického nebo sentimentálního hlediska. Díky tomu je ukládání dat důležitým aspektem našeho života a použití vhodného programového řešení v případě selhání a odstranění, jako je Recoverit, může být dobrým plánem zálohování.
Moderní programová aplikace
V okamžiku, kdy aplikaci spustíte, vás přivítá moderní prostředí, které připomíná aplikace pro Windows 10 Store. Vše je uspořádáno intuitivním a minimalistickým způsobem, takže budete vždy vědět, co musíte udělat.
Všechny procesy skenování jsou rozděleny do několika kategorií, od typického obnovení náhodně smazaných souborů až po obnovení souborů ztracených v důsledku formátu oddílu nebo selhání.
Nástroj pro obnovu dat, který nabízí podporu pro širokou škálu formátů souborů
Jakmile vyberete kategorii obnovení, budete uvítáni procesem podobným průvodci, který vás krok za krokem provede a nakonec s ním skončí zobrazením výsledků skenování vybraného média.
Máte možnost zvolit, jaké kategorie souborů chcete obnovit, například pouze obrázky, hudbu, běžné soubory MS Office nebo dokonce poštovní soubory specifické pro aplikaci Outlook, jako je OST nebo PST.
Neexistují žádné proměnné týkající se toho, jak dlouho trvá prohledávač souborů, očekávejte možná množství dat, která by mohla být obnovena, nebo obecný výpočetní výkon počítače. Nakonec, jakmile aplikace úspěšně obnoví všechna data, která chcete, můžete je exportovat do zadaného adresáře souborů.
Celkově dobrý softwarový nástroj pro obnovu souborů
Recoverit je dobrý software, pokud jde o obnovení smazaných nebo ztracených položek. Doba odezvy je krátká a rozhraní je uživatelsky přívětivé, což z něj činí dobrý doplněk k digitální knihovně kohokoliv.
Vloženo 06. 02. 2023
Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1, 10 a Win 11 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
Wondershare Recoverit Verze 12.0.12 - čeština
Prohlížení náhledů programu
Corel VideoStudio Ultimate 2022 25.3.0.584 - čeština.exe
Jedná se o software se snadným a  intuitivním rozhraním, který je vhodný pro všechny úrovně dovedností  svých uživatelů, tzn. že je vhodný i pro začátečníky.
Funkce a nástroje
VideoStudio Ultimate 2022 obsahuje  širokou paletu nástrojů, funkcí a až 2000+ kreativních filtrů a efektů  pro úpravy videa. Snadno tak zvládnete upravovat videa podle šablon,  upravovat je na časové ose, kombinovat je s fotografiemi, dalšími videi  anebo zvukem. Možností, jak upravit natočená videa je nepřeberné  množství.
Využít například můžete:
    
 • nástroj Split Screen, kde můžete dle zvolené šablony umístit na obrazovku několik videí najednou
 •   
 • nástroje pro změnu velikosti a pro oříznutí videa
 •   
 • nástroje pro korekci objektivu (odstranění zkreslení z širokoúhlých kamer či akčních kamer)
 •   
 • nástroje pro úpravu 360° videí a řadu dalších
Vloženo 22. 01. 2023  Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalační  program zahrnuje instalaci češtiny jak pro verzi a Win 7, 8, 10, a 11 tato verze je určena pro 64 bit OS.

Čeština  nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při  spuštěném programu, pokud ano, je  třeba tento proces před instalací češtiny ukončit!!! Pokud tak  neučiníte, kompletní počeštění neproběhne.

Corel VideoStudio Ultimate 2022 25.3.0.584 - čeština
Prohlížení náhledů programu
CyberLink PowerDVD Ultra 22.0.2415.62 (x64) - čeština

Nejkomplexnější multimediální přehrávač pro domácí kina a počítače
PowerDVD přehrává více než jen DVD a Blu-ray disky. Jedná se o všestranný multimediální přehrávač pro stahování, filmy, videa, zvuk, fotografie, obsah VR 360 °, a dokonce i YouTube nebo Vimeo. Vychutnejte si všechny své oblíbené filmy a prémiová videa v lepší než originální kvalitě ve svém domácím kině s podporou populárních zařízení pro odlévání médií a většiny formátů souborů a kodeků. Pro ty, kteří chtějí být na špičkové zábavě PowerDVD 20 také poskytuje nejvíce pohlcující 360 ° VR zážitek je to možné s novou podporou prostorového zvuku.

Vloženo 18. 01. 2023
                                                                                                

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
      Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8, 8.1, 10 a 11 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
 
Instalace:
       Instalaci češtiny provedete přes instalační program CyberLink PowerDVD Ultra 22.0.2415.62 (x64) - čeština. Pokud máte program nainstalovaný podle pokynů výrobce, při instalaci češtiny se řiďte a dodržujte pokyny tohoto instalačního programu.
CyberLink PowerDVD Ultra 22.0.2415.62 (x64) - čeština
Prohlížení náhledů programu v češtině
Movavi Photo Editor 23.0.2 - čeština
Movavi Photo Editor pro PC je určen pro fotografy všech úrovní. Tento stolní program pro úpravu obrázků vám poskytne inteligentní nástroje, které vám umožní upravovat obrázky během okamžiku a dosáhnout úžasných výsledků. Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní můžete v programu začít pracovat ihned.

Movavi Photo Editor vám pomůže odstranit z fotografií jakýkoli nežádoucí prvek jediným kliknutím! Rozlučte se se stíny, elektrickým vedením a náhodnými lidmi na snímcích - už nikdy nedovolte, aby vám zkazili dokonalý snímek. Vyzkoušejte tuto snadno použitelnou aplikaci pro úpravu obrázků namísto složitého profesionálního programu pro úpravu fotografií a získejte dokonalé snímky bez jakéhokoli náznaku manipulace.

Základní možnosti úprav obrázků
Aplikace Movavi Photo Editor toho umí mnohem více než jen inteligentní odstraňování objektů: pomocí funkce MagicEnhance můžete automaticky opravit jas, kontrast a vyvážení bílé na fotografiích, oříznout, převrátit a otočit snímky, abyste zajistili nejlepší zarámování a kompozici ještě před uložením snímku. Změňte velikost fotografií, pokud jsou příliš velké pro sdílení online nebo zabírají příliš mnoho místa na pevném disku.

Ve třech krocích můžete ze snímku odstranit libovolný objekt
1. Otevřete obrázek
2. Vyberte oblast s nežádoucím prvkem a klikněte na tlačítko Spustit mazání
3. Uložte obrázek
Vloženo 25. 12. 2022Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1,10 a Win 11 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.


Movavi Photo Editor 23 - čeština
Prohlížení náhledů programu
CyberLink PhotoDirector Ultra 14.1.1130.0 (x64) - čeština

    Kombinace úprav a optimalizace obrázků s retušováním na výšku, PhotoDirector Ultra má stejně jako Photoshop a Lightroom vše v jednom. Přináší profesionální výsledky bez strmé křivky učení.

Proměňte své fotografie v umělecká díla.
Úpravy fotografií nemusí být skličující. PhotoDirector nabízí širokou škálu snadno použitelných nástrojů profesionální kvality, které jsou speciálně navrženy pro přeměnu vašich fotografií na ohromující umělecká díla bez ohledu na to, jak fotografujete. Ať už pracujete s nejnovějším fotoaparátem 360° nebo DSLR nebo pouze jednoduchým zařízením pro úpravu špiček a fotografování, PhotoDirector je definitivní kreativní řešení pro úpravu fotografií.
Expresní balíčky šablon. Balíčky expresních vrstev obsahují všechny součásti vrstvy, které tvoří složité obrazy. Je to nejen snadný způsob, jak dát dohromady ohromující obrázky, ale také pomoci ukázat, jak vrstvy kombinovat produkovat fotografické efekty.

Vloženo 10. 12. 2022                                                                                           
Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8, 8.1,10 a Win 11 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
 
Instalace:
  Instalaci češtiny provedete přes instalační program CyberLink PhotoDirector Ultra 14.1.1130.0 (x64) - čeština. Čeština pro obě mutace je stajné a instaluje se stejným způsobem. Pokud máte program nainstalovaný podle pokynů výrobce, při instalaci češtiny se řiďte a dodržujte pokyny tohoto instalačního programu. Pokud se program nespustí v češtině, klikněte v liště nabídek na ikonku Preferences, v tomto okně v záložce General u nabídky Language zvolte "User defined" a z roletové nabídky vyber čeština, po té restartuje program, aby se čeština projevila.
CyberLink PhotoDirector Ultra 14.1.1130.0 (x64) - čeština
Prohlížení náhledů programu v češtině
ACDSee Photo Studio Ultimate 2023 v16.0.3.3188 (x64) - čeština

Prvním kvalitní správce digitálních dat a RAW editorem s vrstvami, ACDSee Photo Studio Ultimate 2023 je odpověď na vaše tvůrčí grafické a fotografické potřeby.
Je známý svou organizační schopností, parametrickým výkonem pro úpravu fotografií a úpravou vrstev založených na výkonu. Tento program obohacený o GPU vás rychleji dostane ven za objektiv. Nyní s novou funkcí rozpoznáváním obličeje, máte ještě více způsobů, jak nedestruktivně zaměřit konkrétní oblasti vašeho obrázku, flexibilní řízení barev, nástroje zvyšující produktivitu DAM a mnoho dalšího, aplikace Photo Studio Ultimate umožňuje snadno posunout hranice a odemknout váš tvůrčí potenciál.

Nově detekce obličeje a rozpoznání tváře, byla přidána i synchronizace s mobilními telefony.

Organizování nikdy nebylo tak osobní. Aplikace ACDSee Photo Studio Ultimate 2023 detekuje obličej a rozpoznává tváře a najde lidi na vašich fotografiích, takže můžete pojmenovat jednotlivce pro rychlé vyhledávání a odělování. ACDSee se okamžitě naučí, která jména se mají dát ke kterému obličeji. Nikdy neztratíte dědu! Ušetřete hodiny nudného ručního vyhledávání. Uchovávejte fotografie rozlišené podle klienta, člena rodiny nebo osoby, která vás zajímá.

Vloženo 29. 11. 2022


Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalační program zahrnuje instalaci češtiny pro verzi Win 7, 8, 8.1,10 a 11 64 bit verzi.
Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu, dále je třeba spustit správce úloh systému Windows a zkontrolovat, jestli neběží proces ACDSee Photo Studio Ultimate, acdID InTouch2.exe a ACDSeeCommanderUltimate16, pokud ano, je třeba tento proces před instalací češtiny ukončit!!! Pokud tak neučiníte, kompletní počeštění neproběhne.  
ACDSee Photo Studio Ultimate 2023 v16.0.3.3188 (x64) - čeština
Prohlížení náhledů
ACDSee Photo Studio Professional 2023 v16.0.3.2348 (x64)
Postaven pro profesionály

Lehký, Rychlý, Silný. To jsou jen některé z nespočetných kvalit ACDSee Photo Studio Professional 2020 dodávaný s cílem poskytnout vašemu zpracování obrázků konkurenceschopnou a profesionální výhody. Využijte to nejlepší pro práci s obrázky pomocí rozsáhlého nástroje pro úpravy RAW a digitálních nástrojů pro správu akcí, které jsou navrženy tak, aby zjednodušily zpracování. Toto zavedené řešení nyní umožňuje detekci obličeje a rozpoznávání obličeje, import a export předvoleb a akcí, více možností manipulace s barvami, další nástroje pro úplné organizační zvládnutí vlastností a mnohem více, takže je snadné provádět všechny základní úkoly postupu zpracování fotografií. ACDSee Photo Studio Professional 2019 je nyní k dispozici pouze pro 64bitové operační systémy.

Nově detekce obličeje a rozpoznání tváře

Organizování nikdy nebylo tak osobní. Aplikace ACDSee Photo Studio Professional 2019 detekuje obličej a rozpoznává tváře a najde lidi na vašich fotografiích, takže můžete pojmenovat jednotlivce pro rychlé vyhledávání a odělování. ACDSee se okamžitě naučí, která jména se mají dát ke kterému obličeji. Nikdy neztratíte dědu! Ušetřete hodiny nudného ručního vyhledávání. Uchovávejte fotografie rozlišené podle klienta, člena rodiny nebo osoby, která vás zajímá.
Čeština byla zveřejněna  29. 11. 2022Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
 Najdete zde instalační program pro instalaci češtiny pro verzi Windows 7, Win 8 a 8.1,10 a Win 11 s podporou 64-bit procesorů, z tohoto důvodu je nutné zvolit správnou verzi pro instalaci. Pokud nainstalujete špatnou verzi češtiny, program nebude fungovat.
 
Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu, i jeho součástí, které běží na pozadí, které je potřeba před instalací češtiny vypnout, proto je třeba spustit správce úloh systému Windows a zkontrolovat jestli neběží tyto procesy acdID InTouch2 nebo a ACDSeeCommanderPro16, pokud ano, je třeba tyto procesy před instalací češtiny ukončit!!! Pokud tak neučiníte, kompletní počeštění neproběhne.
ACDSee Photo Studio Professional 2023 v16.0.3.2348 (x64) - čeština
Prohlížení náhledů
Movavi Video Editor 23.0.1 - čeština
Zpracování videa programem Movavi je nejjednodušší program pro výrobu úžasných videí, který zahrnuje všechny programové nástroje pro úpravu videa, které potřebujete v jednom skvělém produktu. To vám umožní připojit, oříznout, rozdělit, odstranit scény, zvýšit kvalitu videa. Pomocí aplikace Movavi Video Editor můžete importovat média z různých zdrojů, snímat video z kamer DV / HDV / AVCHD, VHS, TV, používat filtry, speciální efekty a přechody, přidávat zvukové stopy a tituly.

Vytvořte si vlastní filmy - je to stejně snadné jako 1-2-3!
Pokud si myslíte, že editace videa je příliš komplikovaná, měli byste zkusit Movavi Video Editor pro Windows s novým ultra intuitivním rozhraním. Zaručujeme, že si budete moci vytvořit demo, videonávod s vlastním komentářem, videohovory pro vaši rodinu nebo vtipnou animaci pro své přátele - a to i v případě, že jste video nikdy neupravovali. před! Přidejte fragmenty videa, překryvnou hudbu a stylové tituly, spojte více klipů společně s animovanými přechody a uložte je do libovolného formátu. Než to budete vědět, budete editovat jako profesionál!
Vloženo 22. 10. 2022
Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1,10 a Win 11 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.


Prohlížení náhledů programu
CyberLink PhotoDirector Ultra 14.0.0922.0 (x64) - čeština

    Kombinace úprav a optimalizace obrázků s retušováním na výšku, PhotoDirector Ultra má stejně jako Photoshop a Lightroom vše v jednom. Přináší profesionální výsledky bez strmé křivky učení.

Proměňte své fotografie v umělecká díla.
Úpravy fotografií nemusí být skličující. PhotoDirector nabízí širokou škálu snadno použitelných nástrojů profesionální kvality, které jsou speciálně navrženy pro přeměnu vašich fotografií na ohromující umělecká díla bez ohledu na to, jak fotografujete. Ať už pracujete s nejnovějším fotoaparátem 360° nebo DSLR nebo pouze jednoduchým zařízením pro úpravu špiček a fotografování, PhotoDirector je definitivní kreativní řešení pro úpravu fotografií.
Expresní balíčky šablon. Balíčky expresních vrstev obsahují všechny součásti vrstvy, které tvoří složité obrazy. Je to nejen snadný způsob, jak dát dohromady ohromující obrázky, ale také pomoci ukázat, jak vrstvy kombinovat produkovat fotografické efekty.

Vloženo 28. 09. 2022
                                                                                                

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8, 8.1,10 a Win 11 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
 
Instalace:
  Instalaci češtiny provedete přes instalační program CyberLink PhotoDirector Ultra 14.0.0922.0 (x64) - čeština. Čeština pro obě mutace je stajné a instaluje se stejným způsobem. Pokud máte program nainstalovaný podle pokynů výrobce, při instalaci češtiny se řiďte a dodržujte pokyny tohoto instalačního programu. Pokud se program nespustí v češtině, klikněte v liště nabídek na ikonku Preferences, v tomto okně v záložce General u nabídky Language zvolte "User defined" a z roletové nabídky vyber čeština, po té restartuje program, aby se čeština projevila.
Prohlížení náhledů programu v češtině
Movavi Video Converter 22.5.0 Premium - čeština
Video Converter Movavi - Multifunkční video, DVD a audio převodník ve více než 170 formátech, včetně videa s vysokým rozlišením. K dispozici jsou hotové předvolby v oblíbených formátech a také možnost ruční konfigurace nastavení. Může ukládat filmy a hudbu do formátů podporovaných jakýmkoli mobilním zařízením: Apple iPod, iPad a iPhone, Sony PSP, Nokia, iriver, BlackBerry, zařízení Android a další. V přítomnosti základní sady nástrojů pro úpravy, která umožňuje střihat, kombinovat, ořezávat, upravovat jas a kontrast, použít logo. Použití technologie NVIDIA CUDA výrazně, až 8-10krát, zrychluje konverzi videa. Podpora vícejádrových procesorů Intel a AMD poskytuje vysokou rychlost kódování a současnou konverzi velkého počtu mediálních souborů.

Vloženo 19. 09. 2022
Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1,10 a Win 11 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
Prohlížení náhledů programu
Movavi Video Editor Plus 22.3. (x64) - čeština
Zpracování videa programem Movavi je nejjednodušší program pro výrobu úžasných videí, který zahrnuje všechny programové nástroje pro úpravu videa, které potřebujete v jednom skvělém produktu. To vám umožní připojit, oříznout, rozdělit, odstranit scény, zvýšit kvalitu videa. Pomocí aplikace Movavi Video Editor můžete importovat média z různých zdrojů, snímat video z kamer DV / HDV / AVCHD, VHS, TV, používat filtry, speciální efekty a přechody, přidávat zvukové stopy a tituly.

Vytvořte si vlastní filmy - je to stejně snadné jako 1-2-3!
Pokud si myslíte, že editace videa je příliš komplikovaná, měli byste zkusit Movavi Video Editor pro Windows s novým ultra intuitivním rozhraním. Zaručujeme, že si budete moci vytvořit demo, videonávod s vlastním komentářem, videohovory pro vaši rodinu nebo vtipnou animaci pro své přátele - a to i v případě, že jste video nikdy neupravovali. před! Přidejte fragmenty videa, překryvnou hudbu a stylové tituly, spojte více klipů společně s animovanými přechody a uložte je do libovolného formátu. Než to budete vědět, budete editovat jako profesionál!
Vloženo 20. 06. 2022
Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1 a Win 10 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.


Prohlížení náhledů programu
Movavi Video Converter 22.4.0 Premium - čeština
Video Converter Movavi - Multifunkční video, DVD a audio převodník ve více než 170 formátech, včetně videa s vysokým rozlišením. K dispozici jsou hotové předvolby v oblíbených formátech a také možnost ruční konfigurace nastavení. Může ukládat filmy a hudbu do formátů podporovaných jakýmkoli mobilním zařízením: Apple iPod, iPad a iPhone, Sony PSP, Nokia, iriver, BlackBerry, zařízení Android a další. V přítomnosti základní sady nástrojů pro úpravy, která umožňuje střihat, kombinovat, ořezávat, upravovat jas a kontrast, použít logo. Použití technologie NVIDIA CUDA výrazně, až 8-10krát, zrychluje konverzi videa. Podpora vícejádrových procesorů Intel a AMD poskytuje vysokou rychlost kódování a současnou konverzi velkého počtu mediálních souborů.

Vloženo 24. 05. 2022Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1 a Win 10 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
Prohlížení náhledů programu
ACDSee Luxea Video Editor 6.1.0.1859 (x64) - čeština
Ve světě, kde je každý tvůrcem - tvořte lépe. Luxea Video Editor vám dává sílu proměnit vaše vize ve skutečnost. Vytvářejte svá nejplynulejší díla s podporou až 60 snímků za sekundu. Buďte kreativní s novými funkcemi včetně textového nástroje, přidaných přechodů a rozšířených možností úprav. Dovolte aplikaci Luxea Video Editor, aby vás posunula na další úroveň video obsahu.
Úprava videa a nahrávání obrazovky

- Nahrávání
Importujte vlastní záznam, pracujte se stávajícími médii nebo vytvářejte vlastní. Nahrávejte svou webovou kameru, mikrofon nebo obrazovku a přidejte je do svého projektu.
- Střih
Uspořádejte, upravujte, rozdělujte, stříhejte a slučujte zvuk, video a statické snímky. Přidávejte efekty, titulky, filtry a přechody, díky kterým vaše video vynikne.
- Produkovat
Dokončete a vykreslete video v různých formátech a velikostech, včetně rozlišení 4K. Pak své mistrovské dílo sdílejte na sociálních sítích přímo z aplikace.
Čeština byla zveřejněna  12. 04. 2022


Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Najdete zde instalační program pro instalaci češtiny do programu ACDSee Luxea Video Editor pro verzi Windows 7, Win 8 a 8.1, Win 10 s podporou 64-bit procesorů, z tohoto důvodu je nutné zvolit správnou verzi pro instalaci. Pokud nainstalujete špatnou verzi češtiny, program nebude fungovat.

Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu, i jeho součástí, které běží na pozadí, které je potřeba před instalací češtiny vypnout, proto je třeba spustit správce úloh systému Windows a zkontrolovat jestli neběží program ACDSee Luxea Video Editor, pokud ano, je třeba tento proces před instalací češtiny ukončit!!! Pokud tak neučiníte, kompletní počeštění neproběhne.
EaseUS Data Recovery Wizard 15.0.0.0 (build 2022-2-18) Všechny edice - čeština
Easeus Data Recovery Wizard je propracovaný program pro obnovu omylem smazaných souborů a záchranu dat po náhodném zformátování či poškození pevného disku, zavirování, neočekávaném výpadku proudu či jiných problémech. Při použití Data Recovery Wizard dosáhnete vynikajících výsledků při obnově Vašich dat, zejména, pokud budete potřebovat obnovit data po zformátování pevného disku. Data Racovery Wizard podporuje také RAID, USB flash, paměťové karty a ostatní paměťová média. Poskytuje komplexní řešení pro obnovení ztracených dat.
Vloženo 21. 03. 2022   Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny do Easeus Data Recovery Wizard  je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1 a Win 10 32 a 64 bit  verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete  instalovat při spuštěném programu, doporučuji zkontrolovat, jestli  program neběží na pozadí, pokud ano tak ho ukončit.

Nastavení jazyka v programu EaseUS Data Recovery
 
Jděte do hlavní nabídky vpravo nahoře, zvolte „Language“ a z rozbalené nabídky jazyků zvolte „Czech“. Čeština by se měla hned projevit.

 
 
                                               
Prohlížení náhledů programu
EaseUS Todo PCTrans 13.0 Build 20211223 všechny platformy - čeština
EaseUS Todo PCTrans přenese vše do nového počítače a připraví jej k použití. Tento snadný nástroj pro přenos z počítače bezpečně migruje vaše stávající soubory, složky souborů, programy a účty do nového počítače. Jediným kliknutím můžete svůj nový počítač naložit se vším, co potřebujete. Místo ručního kopírování a vkládání můžete bez problémů přecházet na nové PC.

Aktualizace na místě
Aktualizuje na Windows 10? EaseUS Todo PCTrans umožňuje provádět aktualizace na místě v systému Windows 10 bez přeinstalování všech aplikací. Tento program pro přenos z počítače může před aktualizací systému Windows 10 přesunout aplikace stažené z předchozího počítače do nového počítače.

Po dokončení aktualizace na systém Windows 10 automatizuje konfigurace aplikací v počítači se systémem Windows 10, aniž by byly odstraněny staré verze. Chcete-li nainstalovat nové aktualizace systému Windows, vše přenesené zůstává stejné jako dříve.

Přenos a zálohování
Máte obavy ze ztráty dat při přechodu na nový počítač nebo při upgradu Windows 10?
Při změně počítače musíte znovu stáhnout všechny aplikace?
Nechcete vytvořit nový účet na novém počítači?
Softwarový software pro migraci z počítače EaseUS kopíruje obsah na jednom počítači a zálohuje data, aplikace nebo účet spolu s přizpůsobenými nastaveními do jiného počítače. Tento přístup snižuje ztrátu dat na nulu a umožňuje vám obnovit vše zpět, když se objeví něco neočekávaného. Vytváří zejména obrázky všech aplikací a zpřístupňuje je na novém počítači.

Optimalizujte výkon počítače
Chcete-li upgradovat pevné disky na starém počítači nebo vyměnit poškozený disk, může EaseUS Todo PCTrans přenášet aplikace lokálně mezi dva disky a přesouvat velké programy, které zabírají mnoho místa na disku, a zpomalit váš počítač. Široce se používá pro přenos aplikací uložených na systémové jednotce na jiné disky a pro systém Windows poskytuje velký prostor. Zrychluje tak chod systému Windows a udržuje váš počítač v nejlepším možném výkonu.
Vloženo 26. 01. 2022   
Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny do EaseUS Todo PCTrans  je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1 a Win 10 32 a 64 bit  verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete  instalovat při spuštěném programu, doporučuji zkontrolovat, jestli  program neběží na pozadí, pokud ano tak ho ukončit. Čeština přepisuje originální anglické jazykové soubory, po restartu programu s se program již spustí s českou lokalizací.
 
 
                                               
Prohlížení náhledů programu v češtině
EaseUS Data Recovery 14.5.0.0 All Editions - čeština
Easeus Data Recovery Wizard je propracovaný program pro obnovu omylem smazaných souborů a záchranu dat po náhodném zformátování či poškození pevného disku, zavirování, neočekávaném výpadku proudu či jiných problémech. Při použití Data Recovery Wizard dosáhnete vynikajících výsledků při obnově Vašich dat, zejména, pokud budete potřebovat obnovit data po zformátování pevného disku. Data Racovery Wizard podporuje také RAID, USB flash, paměťové karty a ostatní paměťová média. Poskytuje komplexní řešení pro obnovení ztracených dat.
Vloženo 21. 01. 2022   
Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny do Easeus Data Recovery Wizard  je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1 a Win 10 32 a 64 bit  verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete  instalovat při spuštěném programu, doporučuji zkontrolovat, jestli  program neběží na pozadí, pokud ano tak ho ukončit.

Nastavení jazyka v programu EaseUS Data Recovery
 
Jděte do hlavní nabídky vpravo nahoře, zvolte „Language“ a z rozbalené nabídky jazyků zvolte „Czech“. Čeština by se měla hned projevit.

 
 
                                               
Prohlížení náhledů programu
PictureCollageMakerPro verze 4.1.4 - čeština

Picture Collage Maker je skvělý a jednoduchý nástroj  pro vytváření zajímavých a originálních fotokoláží a digitálních  fotoalb. Pomocí tohoto programu si také můžete snadno udělat vlastní  kalendář, elektronické pohlednice a pozvánky, plakáty a to vše z vašich  oblíbených digitálních fotografií a obrázků.


Picture Collage Maker nabízí mnoho pěkných šablon, rámečků, palet a  efektů. Použít lze i vlastní šablony. Fotografie mohou být oříznuty,  zvětšeny či zmenšeny přímo v aplikaci.

Picture Collage Maker má moderní vzhled a přátelské intuitivní uživatelské rozhraní.
Picture Collage Maker Pro verze oproti standard verze obsahuje:

   

 • až 130 různých šablon
 • mnoho tvarů
 • rámečky
 • vícestránkové projekty.
Prohlížení náhledů programu
VSDC Video Editor Pro 6.8.6.352 - čeština
VSDC je plnohodnotný program pro střih videa pro Windows PC se zachytáváním videa a snímáním obrazovky na ploše. Vezměte prosím na vědomí: pro využití nástrojů pro zachycení videa a snímání obrazovky by uživatelé Windows 10 měli ručně stahovat kodek MPEG4 do svého počítače. Tento program používají nadšenci pro střih videa po celém světě a byl jmenován mezi nejlepšími nástroji pro úpravy pro začátečníky. Budete moci rychle opravit své záběry - vyjmout, oříznout, otočit a připojit video fragmenty - nebo vytvořit profesionálně vypadající klip. VSDC se může pochlubit desítkami efektů, stylových přechodů a barevných filtrů. Mezi jeho nejoblíbenější funkce patří Chroma Key, efekt obrazu v obraze, LUT, maskování, 360 střih videa a přímé odeslání na YouTube. Program snadno otevírá všechny formáty videa a kodeky - bez ohledu na to, jaké zařízení jste použili pro nahrávání. Oficiálně doporučeno týmem GoPro, VSDC je nejlepší volbou pro majitele akčních kamer, dronů, hráčů a YouTuberů.
Čeština byla zveřejněna  19. 12. 2021

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Najdete zde instalační program pro instalaci češtiny pro verzi Windows 7, Win 8 a 8.1, Win 10 s podporou 64-bit procesorů, z tohoto důvodu je nutné zvolit správnou verzi pro instalaci. Pokud nainstalujete špatnou verzi češtiny, program nebude fungovat.
Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu, i jeho součástí, které běží na pozadí, které je potřeba před instalací češtiny vypnout.
Prohlížení náhledů programu
Movavi PDFChef 22.2.0 (x64) - čeština
Editor PDF pro Windows, který jste vždy chtěli. Jaký je nejlepší program na úpravu souborů PDF? Takový program se hledá opravdu těžko. Online nástrojům nelze důvěřovat, pokud jde o citlivé informace; editor PDF ke stažení zdarma má často příliš jednoduché funkce a je plný chyb; dobré placené aplikace od předních firem v oboru vás vyjdou draho. Proto vyvíjíme vlastní alternativu, univerzální editor souborů PDF, který vám umožní otevřít jakýkoli soubor PDF a užívat si snadné a bezproblémové úpravy. Chcete provést rychlé změny ve smlouvě, převést obrázky do PDF nebo shromáždit více skenů do jednoho souboru PDF? Movavi PDF Editor pro Windows má funkce, které potřebujete!

Vloženo 11. 12. 2021

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1 a Win 10 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.

Věnujte mimořádnou pozornost návodu.
Náhled češtiny v programu
ACDSee Photo Editor 11.1 Build 106 (x64) - čeština
ACDSee Photo Editor je kvalitní grafický editor pro správu, optimalizaci a úpravu obrázků a digitálních fotografií. Program podporuje práci s téměř padesáti různými grafickými formáty, včetně RAW a je vybaven všemi funkcemi pro základní i pokročilou editaci fotografií. Samozřejmostí je možnost redukce efektu červených očí, úprava barevné vyváženosti fotografií, aplikace grafických efektů atd.
Díky intuitivnímu ovládání a průvodci je editor vhodný i pro méně zkušené uživatele a nechybí ani přehledné zobrazení náhledů editovaných snímků. Samozřejmostí je podpora práce s meta daty, dávkové zpracování snímků, aplikace grafických efektů, ořez fotografií apod.
Čeština byla zveřejněna  24. 08. 2021


Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Najdete zde instalační program pro instalaci češtiny do programu ACDSee Photo Editor 11.1 Build 97 (x64) pro verzi Windows 7, Win 8 a 8.1, Win 10 s podporou 64-bit procesorů, z tohoto důvodu je nutné zvolit správnou verzi pro instalaci. Pokud nainstalujete špatnou verzi češtiny, program nebude fungovat.

Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu, i jeho součástí, které běží na pozadí, které je potřeba před instalací češtiny vypnout, proto je třeba spustit správce úloh systému Windows a zkontrolovat jestli neběží program ACDSee Photo Editor, pokud ano, je třeba tento proces před instalací češtiny ukončit!!! Pokud tak neučiníte, kompletní počeštění neproběhne.
VSDC Video Editor Pro 6.7.5.302 (x64) - čeština
VSDC je plnohodnotný program pro střih videa pro Windows PC se zachytáváním videa a snímáním obrazovky na ploše. Vezměte prosím na vědomí: pro využití nástrojů pro zachycení videa a snímání obrazovky by uživatelé Windows 10 měli ručně stahovat kodek MPEG4 do svého počítače. Tento program používají nadšenci pro střih videa po celém světě a byl jmenován mezi nejlepšími nástroji pro úpravy pro začátečníky. Budete moci rychle opravit své záběry - vyjmout, oříznout, otočit a připojit video fragmenty - nebo vytvořit profesionálně vypadající klip. VSDC se může pochlubit desítkami efektů, stylových přechodů a barevných filtrů. Mezi jeho nejoblíbenější funkce patří Chroma Key, efekt obrazu v obraze, LUT, maskování, 360 střih videa a přímé odeslání na YouTube. Program snadno otevírá všechny formáty videa a kodeky - bez ohledu na to, jaké zařízení jste použili pro nahrávání. Oficiálně doporučeno týmem GoPro, VSDC je nejlepší volbou pro majitele akčních kamer, dronů, hráčů a YouTuberů.
Čeština byla zveřejněna  05. 07. 2021

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Najdete zde instalační program pro instalaci češtiny pro verzi Windows 7, Win 8 a 8.1, Win 10 s podporou 64-bit procesorů, z tohoto důvodu je nutné zvolit správnou verzi pro instalaci. Pokud nainstalujete špatnou verzi češtiny, program nebude fungovat.
Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu, i jeho součástí, které běží na pozadí, které je potřeba před instalací češtiny vypnout.
Prohlížení náhledů programu
Wondershare Data Recovery 6.6.1.0
Wondershare Data Recovery je výkonný a snadno použitelný program, který dokáže obnovit smazaná, formátovaná, ztracená a nepřístupná data z počítače, jednotky USB, externího pevného disku, mobilního telefonu, digitálního fotoaparátu, iPodu, přehrávače MP3 / MP4 a dalších paměťových médií. .
Wondershare Data Recovery , bezpečný a efektivní program pro obnovu dat Windows, načte ztracená videa, fotografie, hudbu, dokumenty, e-maily atd. z pevného disku vašeho počítače i z jednotek USB, externích pevných disků, mobilních telefonů, digitálních fotoaparátů, iPodů, přehrávačů MP3 / MP4 a dalších paměťových médií.
Vlastnosti:
• 6 jedinečných režimů obnovy.
• Plně obnovit dokumenty, archivy, dopisy, fotografie, video a zvukové soubory.
• Funkce náhledu.
• Snadno použitelný průvodce.
• Smart Recovery - získejte odstraněná a ztracená data pouhým jedním kliknutím.
• Obnova ostraněného souboru - obnovte smazaná data nebo složky s původním názvem.
• Obnovení ztraceného souboru - obnova dat s plným zachováním struktury složek z formátovaných nebo poškozených logických oddílů.
• Obnovení ztraceného oddílu - obnova ztracených oblastí.
• Nezpracované obnovení - hloubková kontrola a obnovení dat, i když je systém souborů poškozen.
• Obnovit obnovení - uložení a import předchozích výsledků kontroly pro nepřetržitou obnovu dat bez opakovaných kontrol.
Přehled:
- 550 a více formátů souborů: fotografie, videa, hudba, dokumenty, e-maily, .zip atd.
- Jakákoli situace při ztrátě dat: Obnoví smazané, formátované nebo jinak nepřístupné soubory.
- Nejen pro pevné disky: Obnova z USB, externích pevných disků, mobilních telefonů, digitálních fotoaparátů, iPod, přehrávačů MP3 / MP4 a dalších.
- 100% bezpečný. Tento program pro obnovu dat systému Windows funguje bez poškození dat.
- Pozastavte a restartujte proces skenování později, až budete mít čas.
- Uložte a importujte předchozí výsledky kontroly, abyste obnovili obnovu bez opětovno kontroly.
- Filtrujte vyhledávání podle názvu souboru, velikosti a data a rychle vyhledejte soubory a ušetřete čas.
- Běžné formáty souborů umožňují prohlížení náhledů, jako jsou BMP, GIF, PNG, JPEG, JPG, TIF, DOC, DOCX, HTM, PDF, PPT, PPTX, RAR, XLS, XLSX, ZIP atd.
- Náhled obrázku pomáhá najít vaše cílové soubory a zkontrolovat kvalitu před obnovením.
- Náhled dokumentů a archivů vám umožňuje předem potvrdit, zda je to ten, který chcete obnovit, nebo ne.
- Načítání data pouze ve 3 jednoduchých krocích, stejně snadno jako 1-2-3. Postupujte podle jasných a stručných pokynů na rozhraní a nevyžaduje se předchozí obnovení.
- Přátelská obnova režimu Průvodce umožňuje začátečníkům obnovit ztracené soubory odpovědí pouze na dvě otázky.
Vloženo 13. 04. 2020

Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!

Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8 a 8.1 a Win 10 pro 64 bit verzi. Čeština nemusí být plně nainstalována v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
Prohlížení náhledů programu
PanoramaStudio Pro 3.4.4.293 (x64) CZ

Vytváří jedno a více řádkové panoramatické obrázky s úhlem záběru až do plného kulového 360x180 stupňové panoramata. Kompletní řešení pro vytvoření panoramatických obrázků.

 • Automatické zarovnání, překrývání a prolínání obrázků
 • Víceřadý režim automaticky zarovná libovolně uspořádané obrázky
 • Interativní v reálném čase náhled na zarovnané obrázky v 2D a 3D
 • Jasné a jednoduché uživatelské rozhraní, komplexní možnosti zpracování
 • Adaptivní metoda míchání dosahuje bezešvé překrývání i pohybujících se objektů
 • Export vašich panoramata v různých formátech, jako jsou spořiče obrazovky nebo interaktivní 3D panoramata nebo zvětšování obrázků
 • Podporuje virtuální prohlídky a aktivní body v interaktivním panoramatu
 • Tisk panoramata jako plakátu na více stránkách s integrovanou funkcí tisku plakátů

PanoramaStudio Pro nabízí také možnost sešívání libovolného uspořádaní snímků do panoramat. To umožňuje obrovská panoramata, a to i za gigapixelovími limity.

Vloženo 10. 02. 2020
Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8, 8.1 a Win 10,  pro 64 bit verzi.  Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
Náhled češtiny v programu
IncrediMail 2.5. Build 6605344

Výrobce oblíbeného multifunkčního emailového manažeru IncrediMali LTD již uvedl novou verzi IncrediMailu, IncrediMail 2. Tato nová verze bude zahrnovat různé nové vlastnosti a jejich aktualizace. Co zahrnují:

 • úžasné uživatelské rozhraní - má to být co do vzhledu nejlépe vypadající emailový klient.

 • zlepšené vyhledávací schopnosti - bude provádět vyhledávání ve veškeré poště přesně podle vaši představ.

 • zobrazování osobních obrázků - importuje, nebo bude vybírat vaše zobrazované obrázky a obrázky kontaktů.

 • animace a efekty - můžete se těšit ze senzačních animací a efektů při vykonávání vašich každodenních emailových úkolů.

 • nový adresář - byl vytvořen úplně nový a vylepšený adresář. IncrediMail 2,5 umožní snadnější organizaci vašich kontaktů

 • osobní ikony pro vaše kontakty - nyní si budete moci vybrat osobní ikonu pro každý váš kontakt. Vaše nejdůležitější emaily budou vystupovat nad ostatními.

 • a nohem více - speciální složky, barevné osobní složky, zvláštní ikony pro přílohy, náhledy příloh a další možnosti...


 
U této verze by měl být odstraněn problém s funkčností programu pod Windows 10
Vloženo 28. 06. 2018

Podmínky aktivace češtinyV této verzi se částečně změnil název programu na IncrediMail Plus, byl aktualizována o vylepšený filtr nevyžádané pošty, filtr je přejmenován na Filtr nevyžádané pošty Plus. Jsou vylepšeny funkce filtru a kontroly odkazů uvnitř emailových zpráv. Dále byl program doplněn o různé doplňky pro tvorbu dopisů, animovaných pozadí dopisů a animovaných doručitelů, do kterých jednoduše můžete vkládat svoje fotografie, fotografie dětí a fotografe s různými motivy. Pro přidávání těchto efektů do programu slouží Photo Notifier and Photo Animation, který je možno zdarma stahnout z domovské stránky výrobce. http://www.incredimail.com/english/order/incredimail-products.aspx. Dále je prohlubována vazba na propojení se sociálními sítěmi hlavně Facebookem.
Prohlížení náhledů programu
CutOut 2018 professional 6.1.0.1 (x64)
Program pro práci s fotografiemi CutOut - Opravit - Odstranit
Hledáte výkonný, inteligentní a hlavně jednoduchý program na práci fotografiemi, jako jsou fotomontáž, kompozice snímků, bezchybné vyřezávání objektů z fotografií, odstraňování nežádoucích objektů z fotografií, retušování ploch obrázků atd. Pro tyto účely je zde program CutOut od společnosti Franzis.
 
Hlavní předností programu CutOut je přesné vystřihování i těch nejjemnějších detailů a průhledných objektů pouhým kliknutím myši. Dokonce i v případě, že pozadí je složité, CutOut, odstraní objekty, které potřebujete, díky dokonalému rozpoznání vnitřní/vnější hrany podkladu - přesné vystřihování nebylo nikdy jednodušší. Ruční vyřezávání obrázků může být obtížné a trvat několik hodin koncentrace při práci. CutOut pomáhá maximálně snižovat časovou náročnost a pracnost, přitom rychleji dosáhnete profesionálně vypadající výsledky. Další možnost pro výběr objektů je použití funkce klíčování výběrem barvy pozadí a vystřižením vašeho objektu na jednobarevném pozadí s jedním kliknutím myši. Tato metoda se používá ve filmové tvorbě.
CutOut dále nabízí
·         inteligentní nástroje k odstranění nežádoucích objektů nebo retušování plochy vašich obrázků
·         inteligentní guma a chybové štětcem, budete moc vždy najít ten správný nástroj pro retušování                snímků jako profesionál
·         integrovanou funkci měkké zaostření pro vytvoření perfektního portrétu. Funkce měkké zaostření umožňuje snížit ostrost v pozadí a vyrábět krásné portréty s jemným rozostřením pozadím.
Názorné ukázky práce s programem:

Vloženo 02. 03. 2018


Před instalací češtiny si přečtěte toto upozornění!!!!
Instalace češtiny je optimalizována jak pro Win 7, Win 8, 8.1 a Win 10, jak pro 64 bit verzi.  Čeština nemusí být plně nainstalována i v případě, že ji budete instalovat při spuštěném programu.
SmartTrak V2.0801

SmartTrak je určen pro potápěče a napomáhat při ukládání detailních záznamů a analýze potápění , pomáhá potápěčům ukládat data která jsou omezena pouze kapacitou pevného diskuPC

Software Smart Trak doplňuje jak počítače Smart Com, tak Smart Pro. Smart Trak je moderní softwarová aplikace, která umožňuje rychle a snadno zpracovat profily ponorů a potápěčské deníky na laptopu či osobním počítači.

   * Výkonný plně barevný software pro osobní počítače
     Umožňuje potápěčům zaznamenat, analyzovat a vytisknout detailní informace o potápěčských zážitcích.
   * Ukládání údajů každé 4 sekundy
     pro přesnější zhodnocování potápěčských profilů.
   * Snadné hledání zaznamenaných ponorů podle typu ponoru, např. ponory k vrakům, ponory s nitroxem
     - Ukládání fotografií míst ponoru, potápěčských partnerů apod.
     - Software Smart Trak je zdarma dostupný na www.uwatec.com.
     - Označování nejdůležitějších míst na profilu ponoru.
     - Křivka pracovního zatížení a teploty.
     - Zvýrazněná varování.
     - Kompatibilní s Datatrak.


Klikni na obrázek pro náhled
Tyto stránky byly vytvořeny programem Iconmedia WebSite X5 pro 2020.1.12
Návrat na obsah